Bezpłatna promocja w serwisie Odpoczywajnawsi.pl

Polska Federacja Turystyki Wiejskiej „Gospodarstwa Gościnne” realizuje na zlecenie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi kampanię „Odpoczywaj na wsi”. Mając na względzie trudną sytuację turystyki, w tym turystyki wiejskiej oraz idee Kampanii „Odpoczywaj na wsi” organizatorzy oferują bezpłatną promocji oferty turystyki wiejskiej i wiejskich atrakcji turystycznych w serwisie www.odpoczywajnawsi.pl.

Ze względu na epidemię wiele imprez targowych zostało odwołanych lub przeniesionych na inny termin. W związku z powyższym działania promocyjne zostały skierowane na internet oraz media społecznościowe. Jednym z narzędzi promocyjnych jest serwis internetowy www.odpoczywajnawsi.pl,  który zawiera ofertę noclegową, jak również prezentuje potencjał polskiej kulturowy wsi.

W celu zamieszczenia oferty w serwisie należy wypełnić formularz oraz przesłać zdjęcia promujące ofertę – max 3 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wraz ze zdjęciami należy wypełnić oświadczenie z prawami autorskimi (oświadczenie zawarte w formularzu). W każdym momencie istnieje możliwość aktualizacji przesłanych materiałów. Warunkiem promocji Państwa usługi turystycznej będzie rzetelnie przygotowana i przesłana oferta (materiały zostaną zweryfikowane).

Źródło: www.agroturystyka.pl