Wirtualne Targi Żywności i Napojów

W dniach 20-22 kwietnia 2021 r. odbędą się VII Targi  WORLDFOOD POLAND – najważniejsze targi w Polsce poświęcone sektorowi spożywczemu – od produkcji aż po wyrób końcowy i jego sprzedaż. Ze względu na pandemię Targi oferują możliwość spotkania polskiego sektora rolno-spożywczego z międzynarodowymi partnerami oraz nawiązania nowych relacji biznesowych na świecie za pośrednictwem dedykowanej platformy internetowej. 

WorldFood Poland Virtual Expo to wyjątkowa platforma internetowa, która umożliwia spotkanie i współpracę osób związanych z branżą spożywczą, handlem hurtowym i detalicznym oraz sektorem HoReCa. To niezwykle produktywne, wydajne i łatwe w użyciu narzędzie, które pozwala na spotkania z potencjalnymi partnerami, sprzedaż produktów i usług, pozyskiwanie nowych dostawców i rozwiązań lub poznanie nowych możliwości i inicjatyw, omówienie problemów i uzyskanie odpowiedzi od ekspertów branżowych podczas wielu spotkań, dyskusji i konferencji.

WorldFood Poland Virtual Expo to dostęp do tysięcy przedstawicieli branży, z którymi można nawiązać kontakty biznesowe w ramach wybranych spotkań indywidualnych, umawianych po akceptacji obu stron. Platforma umożliwia łączenie się online zarówno z nowymi, jak i już istniejącymi klientami i partnerami biznesowymi, w przyjaznym i otwartym środowisku.

 

Źródło i więcej informacji: https://www.worldfood.pl/