Jak zwiększyć zadowolenie wymagających klientów w branży dystrybucji spożywczej? – bezpłatny webinar.

Dystrybucja spożywcza uważana jest za jedną z najbardziej wymagających branż. Jak sprostać wyzwaniom, przed którymi stoją aktualnie dystrybutorzy w branży spożywczej? Na to pytanie eksperci odpowiedzą podczas webinaru. Sprostanie oczekiwaniom klientów i budowanie lojalności wymaga szybkiego dostosowywania się do zmieniających się okoliczności. Jak sprostać wyzwaniom, przed którymi stoją aktualnie dystrybutorzy w branży spożywczej? Na to pytanie eksperci odpowiedzą podczas webinaru, który odbędzie się 29 października o godz. 14.00.

Rynek w obliczu zmian

Prognozy na temat rozwoju rynku spożywczego w 2020 roku mówiły o 4% wzroście. Były to jednak przewidywania formułowane w styczniu, a od tego czasu rzeczywistość rynkowa zmieniła się diametralnie. Pandemia wprowadziła w poważny kryzys wiele branż. Co ciekawe, dystrybutorzy w branży spożywczej nie mierzą się aktualnie ze spadkiem popytu. Wyzwania, z którymi się spotykają, dotyczą nowych oczekiwań klientów i nieprzewidywalnej rzeczywistości, która zostanie z nami prawdopodobnie na dłużej. 

Odpowiedź na nowe potrzeby

Konsultanci Sente, współpracując z firmami z branży dystrybucji spożywczej, systematycznie zgłębiają wiedzę o wyzwaniach i potrzebach tego sektora. Swoimi obserwacjami podzielą się już w czwartek, 29.10, w ramach webinaru pt. Jak zwiększyć zadowolenie wymagających klientów w branży dystrybucji spożywczej?

Podczas spotkania, które będzie miało formę panelu dyskusyjnego, eksperci opowiedzą o poniższych zagadnieniach:

  •  Jak zmienił się rynek dystrybucji spożywczej w obliczu pandemii COVID-19?
  •  Jak zmieniły się oczekiwania i wymagania klientów?
  •  W jaki sposób firmy z branży dystrybucji spożywczej odpowiadają na nowe wyzwania? Jak dostosowują swoje działanie i jakie rozwiązania wdrażają?
  •  Jakie są dalsze prognozy dla rynku? Jakie obszary funkcjonowania warto udoskonalać już teraz, aby przygotować firmę na możliwe do przewidzenia scenariusze?

Webinar jest bezpłatny. Obowiązują zapisy i ograniczona liczba miejsc.

Rejestracja do webinaru – pod tym linkiem

Źródło: https://www.portalspozywczy.pl