Wystawa AGRO SHOW we wrześniu w Bednarach

Po przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa w dniach 24-26  września br. w Bednarach k. Poznania odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowej Wystawy Rolniczej  AGRO SHOW. W związku przywróceniem możliwości prowadzenia w tradycyjny sposób targów, konferencji, wystaw rolnicy będą mogli znów wziąć udział w największej plenerowej wystawie rolniczej w Europie.

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW organizowana jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku. AGRO SHOW od lat postrzegane jest jako miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych.

AGRO SHOW to również kompleksowa wystawa, podczas której swoją aktualną ofertę pokazują producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem. Dzięki temu rolnicy przybywający na AGRO SHOW podczas 4 dni Wystawy mają możliwość zapoznania się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa. Mogą też spotkać się bezpośrednio z przedstawicielami wszystkich liczących się instytucji i agencji związanych z branżą rolniczą.


Rejestracja wystawców TUTAJ