Krajowe Dni Pola 2020 - transmisja on-line

Krajowe Dni Pola 2020 to unikalne w skali kraju wydarzenie prezentujące bogatą ofertę   firm zaopatrujących polskie rolnictwo w środki do produkcji polowej. Wystawa odbędzie się w dniach 20-23 czerwca 2020 w Minikowie, województwo kujawsko-pomorskie.

Wydarzenie pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi  jest wspólnym przedsięwzięciem Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Minikowie, Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy, Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian w Chrząstowie (COBORU) oraz Polskiej Izby Nasiennej.

Organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników rolniczych nowinek, którzy nie mogą pojawić się w Minikowie na transmisję online.  Na miejscu staną dwa profesjonalne studia telewizyjne, w których pojawią się eksperci od rolnictwa. Będą też wejścia na żywo i relacje prosto z centrum wydarzeń, czyli pól uprawnych i stoisk wystawowych.

Wystawie towarzyszyć będą telekonferencje. 

W dniu 22.06.2020 zaplanowano debatę „Zagrożenia i wyzwania stojące przed rolnictwem
w dobie zmian klimatycznych oraz niedoboru wody”, a w dniu 23.06.2020 debatę: Jak poprawić bezpieczeństwo białkowe kraju?

Wideo relacje z Krajowych Dni Pola 2020 w Minikowie dostępne będą

oraz przez

Szczegółowy program i aktualności: TUTAJ