Ogólnokrajowy konkurs „Moje własne innowacje”

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Warszawie organizuje konkurs „Moje własne innowacje”. Konkurs ma na celu promowanie małych innowacji, które zostały opracowane przez samych rolników lub członków ich rodzin i mają funkcjonalne zastosowanie w codziennej pracy. 

W ramach konkursu przewidziane są trzy kategorie dotyczące zaprojektowanych od podstaw lub znacznie zmodyfikowanych innowacyjnych rozwiązań w zakresie :

 • Maszyny i urządzenia.
 • OZE, racjonalne gospodarowanie zasobami wody, gospodarka o obiegu zamkniętym.
 • Zarządzanie i organizacja gospodarstw rolnych.

W ramach każdej z kategorii Konkursu Organizator przewiduje nagrody i wyróżnienia pieniężne w następujących wysokościach:

 • miejsce I - 6.000,00 zł,
 • miejsce II - 5.000,00 zł,
 • miejsce III - 4.000,00 zł,
 • wyróżnienie - 1.000,00 zł.

Aby wziąć udział w konkursie należy;

 1. wypełnić Kartę Zgłoszenia oraz przygotuj fotografie i/lub krótki amatorski film prezentujące Twoje wdrożone innowacyjne rozwiązanie
 2. Do uzupełnionej i podpisanej Karty Zgłoszenia dołącz elektroniczny nośnik danych (płyta CD lub DVD lub przenośna pamięć USB) z plikami fotografii i/lub filmu oraz edytowalną wersję Karty Zgłoszenia.
 3. Komplet dokumentów należy przekazać pisemnie, osobiście lub elektronicznie:
 • pisemnie - wypełnioną elektronicznie, wydrukowaną i czytelnie podpisaną Kartę Zgłoszenia wraz z załącznikami zapisanymi na określonym na nośniku danych, należy przesłać na adres: Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Warszawie ul. Wspólna 30, 00-930 Warszawa z dopiskiem „Konkurs Moje własne innowacje”,
 • osobiście - wypełnioną elektronicznie, wydrukowaną i czytelnie podpisaną Kartę Zgłoszenia wraz z załącznikami nośniku danych należy złożyć w Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Warszawie ul. Wspólna 30, 00-930 Warszawa
  z dopiskiem „Konkurs Moje własne innowacje”,
 • za pośrednictwem poczty elektronicznej - wypełnioną elektronicznie i podpisaną kwalifikowalnym podpisem elektronicznym, Kartę Zgłoszenia wraz z załącznikami, należy przesłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem w temacie maila: Zgłoszenie na „Konkurs Moje własne innowacje”.

Zgłoszenia należy przekazać w terminie  od 17 maja 2021 r. do dnia 30 czerwca 2021 r. Za datę złożenia uznaje się datę wpływu dokumentów do Centrum Doradztwa w Brwinowie Oddział w Warszawie.

Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi w terminie do dnia 30 września 2021 roku.

Szczegółowe informacje na temat konkursu uwzględnione zostały w Regulaminie Konkursu “Moje własne innowacje”.

Regulamin konkursu

Karta zgłoszenia - wersja edytowalna

 

Źródło: www.cdr.gov.pl