Małopolski e-bazarek

Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, w związku z ograniczeniami sprzedaży i dystrybucji produktów lokalnych branży spożywczej wynikających z pandemii COVID-19, zaprasza małopolskich rolników – producentów produktów lokalnych, tradycyjnych i ekologicznych oraz koła gospodyń wiejskich do rejestracji w Małopolskim e-bazarku.

Wystawcami Małopolskiego e-bazarku mogą być: małopolscy rolnicy, producenci rolni, producenci i przetwórcy regionalnej i ekologicznej żywności, Koła Gospodyń Wiejskich, twórcy rękodzieła ludowego, hodowcy, usługodawcy usług rolniczych, sprzedawcy maszyn i urządzeń rolniczych. W celu dodania oferty produktów na platformie należy utworzyć konto w serwisie i dodać ogłoszenie.

Oferta e-bazarku znajduje się pod adresem http://www.malopolskiebazarek.pl. Obejmuje warzywa, owoce, napoje, miód i produkty pszczele, przetwory owocowo-warzywne, oleje i oliwy, nabiał, ryby, mięso, wędliny, pieczywo i produkty zbożowe, potrawy (KGW), zboża i bobowate, zwierzęta hodowlane, materiał siewny i sadzeniakowy, kwiaty i materiał szkółkarski, usługi, maszyny i urządzenia i inne. Na portalu umieszczana jest również oferta umożliwiająca samodzielny zbiór warzyw i owoców przez konsumenta.

Małopolski e-bazarek jest elementem ogólnopolskiej bazy ułatwiającej kontakt konsumenta z producentem w ramach internetowej dostępności polskich produktów - Polski e-bazarek rekomendowanej przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Źródło: https://www.modr.pl/