Wakacje na wsi #odkrywam – trwa Plebiscyt!

Do 31 sierpnia 2020 można oddawać głosy w internetowym  plebiscycie pokonkursowym „Wakacje na wsi #odkrywam”, organizowanym przez Narodowy Instytut Dziedzictwa i Kultury Wsi.  Internauci mogą codziennie oddać po trzy głosy wybierając najciekawsze spośród nadesłanych na konkurs zdjęć, które przedstawiają miejsca wakacyjnego wypoczynku na wsi. 

W plebiscycie udział biorą  zdjęcia nadesłane do organizatorów w I etapie konkursu „Wakacje na wsi #odkrywam”, którego celem jest prezentacja uroków wsi i zachęcenie do spędzania tam wypoczynku. Wyłonienie laureatów konkursu zależy od niezależnej oceny Jury konkursu i wyboru internautów.

Aby zapewnić całkowitą bezstronność w glosowaniach zdjęcia konkursowe opublikowano  na stronie NIKiDW bez podpisów i bez wyjaśnienia, co przedstawiają. W wyborze internauci mogą kierować się własnymi kryteriami - mogą wybierać zdjęcia wywołujące emocje, najsilniej do nich przemawiające, przedstawiające najpiękniejsze miejsca czy po prostu najbardziej atrakcyjne. Każdego dnia do końca trwania plebiscytu można oddawać po 3 głosy. Plebiscyt trwa do 31 sierpnia.

Zdjęcia do obejrzenia i możliwość oddania głosu TUTAJ

Źródło: NIKiDW www.nikidw.edu.pl