Obiekty noclegowe zamknięte - z wyjątkami

Do 18 kwietnia 2021 roku przedłużony został zakaz prowadzenia działalności w obiektach hotelarskich. Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 19 marca 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii dopuszcza jednak świadczenie usług hotelarskich dla określonych grup osób wyszczególnionych w Rozdziale 3 § 9 pkt. 3.    

Czytaj więcej: Obiekty noclegowe zamknięte - z wyjątkami

Zamknięcie obiektów noclegowych do 9.04.2021

W związku z opublikowanym 19 marca 2021 roku, Rozporządzeniem Rady Ministrów   w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, do dnia 9 kwietnia 2021 roku obowiązuje zakaz prowadzenia działalności w obiektach hotelarskich. Rozporządzenie dopuszcza świadczenie usług hotelarskich wyłącznie dla określonych grup osób wyszczególnionych w Rozdziale 3 § 9 pkt. 3 Rozporządzenia.     

Czytaj więcej: Zamknięcie obiektów noclegowych do 9.04.2021

VI Ogólnopolski Zlot Zagród Edukacyjnych przedłużony do 30 grudnia 2020

Ze względu na sytuację epidemiczną tegoroczny Ogólnopolski Zlot Zagród Edukacyjnych  odbywa się za pośrednictwem Internetu.  Na platformie internetowej https://6-zlot-osze.pl dostępne są nagrania wykładów z wideokonferencji, która miała miejsce 8 grudnia br. oraz materiały do samokształcenia – e-learningi, wykłady, filmy, publikacje oraz oferta kulturalna i forum.  Zainteresowane osoby wciąż mogą dołączyć do grona uczestników.

Czytaj więcej: VI Ogólnopolski Zlot Zagród Edukacyjnych przedłużony do 30 grudnia 2020

„Kompetencje dla Branży Turystycznej i sektora żywności wysokiej jakości” – zadania Anty-Covid

Projekt szkoleniowy jest skierowany do mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw z sektora żywności wysokiej jakości (PKD. C. 10) z siedzibą na terenie całej Polski.
Proces rekrutacji trwa do 31.12.2020 r. Wsparcie będzie realizowane do 31 marca 2021 r.

Czytaj więcej: „Kompetencje dla Branży Turystycznej i sektora żywności wysokiej jakości” – zadania Anty-Covid

Plebiscyt „Kwatera z pomysłem”

Organizatorem plebiscytu jest Polska Federacja Turystyki Wiejskiej „GG w ramach kampanii „Odpoczywaj na wsi” realizowanej na zlecenie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Celem akcji jest eksponowanie unikalności oraz różnorodności turystycznej oferty turystyki wiejskiej prezentującej niecodzienną atmosferę i autentyczność polskiej wsi. W dobie konkurencji pomysłowość kwaterodawców w przygotowaniu oferty jest kluczem do sukcesu!

Czytaj więcej: Plebiscyt „Kwatera z pomysłem”