Sprzedaż produktów lokalnych przez Internet - szkolenie e-learningowe

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje kolejną edycję szkolenia internetowego pn. „Sprzedaż produktów lokalnych przez Internet”. szkolenie adresowane jest do doradców zatrudnionych w wojewódzkich ośrodkach doradztwa rolniczego oraz do mieszkańców obszarów wiejskich.

Udział w szkoleniu umożliwia dostęp do praktycznej wiedzy z zakresu zasad e-marketingu w kreowaniu produktu lokalnego oraz przedstawienie nowoczesnych narzędzi służących podnoszeniu jakości świadczonych usług przy pomocy Internetu oraz sposobu promocji i sprzedaży produktów lokalnych za pomocą tychże narzędzi. Narzędzia te w obecnych czasach są ważnym elementem w rozwoju przedsiębiorczości i rolnictwa na obszarach wiejskich. Sklep internetowy lokalnego przedsiębiorcy czy rolnika oparty o nowoczesne nośniki informacji i formy sprzedaży w zdecydowany sposób przyczynia się do rozwoju firmy czy zwiększenia dochodowości gospodarstwa rolnego.

Cel związany jest ze wsparciem bezpośredniej sprzedaży produktów lokalnych przez Internet oraz odpowiada na potrzebę wynikającą z obecnej sytuacji tworzenia e – bazarów czy sklepów internetowych.

Szkolenie składa się z sześciu lekcji:

Lekcja 1: Sklep internetowy – zasady działania

Lekcja 2: Założenie sklepu internetowego krok po kroku

Lekcja 3: Rodzaje sklepów internetowych – jak wybrać najlepszy

Lekcja 4: Sprzedaż produktów poprzez sklep internetowy – warunki sprzedaży

Lekcja 5: Różne możliwości sprzedaży przez Internet

Lekcja 6: Jak prowadzić sklep internetowy, aby odnieść sukces?

 

Materiały szkoleniowe są dostępne na platformie e-learningowej www.cdrkursy.pl w  terminie od 25.05.do 15.06.2020 roku. Rekrutacja na szkolenie trwa do 8.06.2020 r.  

 

Szczegóły oferty: TUTAJ